Modny Mężczyzna

Dzianinowy sweter z golfem  to ciekawy dodatek, który doda atrakcyjności nie jednej męskiej stylizacji. Zapomnijmy o kiczowatych wzorach swetrów, które panowały kilka lat temu i przyjrzyjmy się temu co oferują jednolite golfy. Wielu panów z pewnością zwróci uwagę na nieśmiało pojawiające się zestawy koordynowane z udziałem golfa. Ich głównym założeniem jest zestawianie maksymalnie kontrastujących ze sobą elementów ubioru. Stylizacje, które tworzą wyglądają formalnie oraz swobodnie zarazem. Zestaw koordynowany ponadto cechuje korzystanie z różnorodnych tkanin o różnym pochodzeniu. Zestawiajmy materiały tak, aby uniknąć wrażenia które mogłoby wskazywać na  połączenie dwóch garniturów.
To właśnie w zestawach koordynowanych świetnie odnajduje się sweter z golfem. Nie jest już on tylko banalnym elementem garderoby, a wręcz wnosi do męskich stylizacji wiele świeżości i oryginalności. Coraz chętniej noszone kraciaste marynarki i kamizelki do pełnego wykorzystania ich potencjału wymagają bazowego tła. Pomysłową alternatywą do klasycznej koszuli może być dzianinowy golf, który lepiej sprawdzi się w chłodniejszym sezonie. Przyjrzyjmy się najmodniejszym połączeniom swetra z golfem. Zacznijmy od brązu będącego świetnym wyborem dla dojrzałych mężczyzn. Czekoladowy sweter może być ciekawą podstawą do wyeksponowania karmelowej wełnianej marynarki w dużą kratę. Uzupełnieniem stylizacji mogą być eleganckie chinosy oraz skórzane monki. Stylizacjąidealną na wypad do kina jest komplet marynarki wełnianej o ciemnogranatowym kolorze oraz białych spodni typu chino. Spokojnym uzupełnieniem dla takiego kompletu jest szary sweter o grubszym splocie. Podkreślający szyję golf zapewni ciepło oraz przyjemny komfort. Genialnym zaakcentowaniem całej stylizacji będzie użycie czerwonej lub pomarańczowej poszetki. Inną odsłonę kraty znajdziemy w niezwykle klasycznym zestawie dwurzędowej kamizelki w odcieniu rudości, która wyjątkowo łączy się z granatowymi chinosami. Noszone razem z kremowym golfem będą świeżym i niebanalnym zestawem na wiosnę.  
 Panowie, którzy stawiają na ponadczasową modę niewątpliwie zainteresują się czarnym golfem. Dzięki swojej prostocie oferuje znakomity wybór stylizacji. Z uwagi na jego uniwersalność warto postawić na wysokiej jakości tkaninę, np. wełnę merino, która spełni wysokie oczekiwania w zakresie komfortu termicznego. W stylizacjach dziennych sprawdzi się znakomicie w zestawie z wełnianym płaszczem w kratę. W bardziej młodzieżowym stylu czarny golf warto połączyć z kurtką typu bomber i czapką z daszkiem. W przypadku stylizacji wymagających wyższej formalności również możemy postawić na golf. Poruszajmy się w zbliżonej kolorystyce. Elegancki szary garnitur świetnie współgra z jednolitym golfem. W dobrym smaku jest ozdobienie brustaszy klasyczną białą poszetką. We wczesnojesiennych sweter z golfem zapewni komfort cieplny. Kiedy potrzebne jest dodatkowe okrycie warto wybrać elegancką, klasyczną dyplomatkę oraz miękki szal.
Panom, którzy cenią klasyczną modę męską polecamy asortyment polskiej marki. W bogatej ofercie znajdują się rozmaite modele dzianinowych swetrów z golfem. Dostępna kolorystyka pozwala na stonowane oraz bardziej odważne stylizacje, które z łatwością można stworzyć z marynarkami oraz kamizelkami z najnowszych kolekcji. Zapraszamy do wizyty w sklepie internetowym i skorzystania z męskich kolekcji, które znajwyższą starannością tworzy dla Panów marka.